Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPOR, 1-par, 1980/90-tal, stomme i gulmetall, 5 ljusarmar, skärmar i glas, höjd ca 175 cm
Ej funktionstestade, Sav garanterar ej funktionen, visst ytslitage
777707
2020-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här