Per Thorlin Eriksen oljemålning
Vollendet
2020-05-31
777711
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
PER THORLIN ERIKSEN (född 1923): Badande kvinnor, signerad, olja på duk, ca 63x72 cm