Tidningsställ

Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TIDNINGSSTÄLL, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, betsat trä, gavlarna dekorerade med lejonmaskaroner, höjd ca 42 samt 50x24 cm

Stötmärken, slitage

777719

2020-05-31