Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
JAN JOHANSSON, skål, Orrefors, Graal, dekor av blad mot vinröd fond, signerad ORREFORS Graal Nr 246-70 Jan Johansson, höjd ca 11, innerdiameter ca 20,5 cm
underdel med repor
777725
2020-05-31