Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA med skåpunderdel, 1950/60-tal, 2 lådor, skåp med bakomliggande hylla, skrivskiva, teak, nyckel finns, höjd ca 163,5 samt 125x42 cm

Några fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage, nyckel finns

777732

2020-05-31