Fat Kompani porslin

Fat Kompani porslin
Fat Kompani porslin
Fat Kompani porslin
Fat Kompani porslin
Fat Kompani porslin
Fat Kompani porslin
Fat Kompani porslin
Fat Kompani porslin

Klubbat för:

34 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått, emaljfärger och förgyllning, diameter ca 41,5 cm

Ytslitage,

777733

2020-05-31