Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1920-tal, 2 ljuspunkter, stomme i mässing, skärm i frostat glas med figurer, hängande dekorationer i form av glasdroppar, höjd (med kopp) ca 45 samt diameter 49 cm

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

777746

2020-05-31