Oljemålning J Van Delden

Oljemålning J Van Delden
Oljemålning J Van Delden
Oljemålning J Van Delden
Oljemålning J Van Delden
Oljemålning J Van Delden
Oljemålning J Van Delden

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

J VAN DELDEN (1900-tal): Hamnmotiv, signerad J v Delden, olja på duk, ca 49x68 cm

Kuntoraportti

777749

Päivämäärä:

2020-06-04