Skåp
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, Kina, 1900-talets mitt, skåp med bakomliggande hyllor och lådor samt kistdel i botten, senare bemålning i vitt samt inuti grönt, dörrarna med dekorativ plåt i brons samt sprint, höjd ca 200 samt 109x56 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, kompletterad
777766
2020-05-31