Lackaskar Sovjet
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LACKASKAR, 3 st, Sovjet, 1900-tal, signerade, svarlackerade, locken med polykroma figurscener samt kyrka, höjd ca 2,5/ 5/ 5,5, 8,5x5,5/ 13x9/ 15,5x11,5 cm, originalkartonger medföljer
Obetydliga skador, kartongerna m slitage
777767
2020-05-31