Lackaskar Sovjet

Lackaskar Sovjet
Lackaskar Sovjet
Lackaskar Sovjet
Lackaskar Sovjet
Lackaskar Sovjet
Lackaskar Sovjet
Lackaskar Sovjet
Lackaskar Sovjet
Lackaskar Sovjet
Lackaskar Sovjet
Lackaskar Sovjet
Lackaskar Sovjet
Lackaskar Sovjet
Lackaskar Sovjet
Lackaskar Sovjet
Lackaskar Sovjet
Lackaskar Sovjet
Lackaskar Sovjet
Lackaskar Sovjet
Lackaskar Sovjet
Lackaskar Sovjet
Lackaskar Sovjet

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LACKASKAR, 3 st, Sovjet, 1900-tal, signerade, svarlackerade, locken med polykroma figurscener samt kyrka, höjd ca 2,5/ 5/ 5,5, 8,5x5,5/ 13x9/ 15,5x11,5 cm, originalkartonger medföljer

Obetydliga skador, kartongerna m slitage

777767

2020-05-31