Georg Lodström oljemålning

Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GEORG LODSTRÖM (1915-1972): Porträtt av kvinna i hatt, signerad samt daterad 40, olja på duk, ca 39x31 cm

777779

2020-05-31