Brevpress

Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BREVPRESS i form av sfinx, 1800-talets slut, Grand Tour souvenir, patinerad zink, sockel i marmor (verde antico) höjd ca 11,5, längd 14,5 cm

Slitage

777788

2020-05-31