Brevpress med fossil
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BREVPRESS (2) med fossil i form av trilobit monterad på sockel i vit marmor, samt fossil snäcka Actaconella gigantea, (sågad och slipad yta) brevpressens höjd ca 6 samt 11x7, den andra fossilens största vidd ca 10 cm
Nagg på sockeln, slitage, fossilen med äldre lagning framtill
777791
2020-05-31