Brevpress med fossil

Brevpress med fossil
Brevpress med fossil
Brevpress med fossil
Brevpress med fossil
Brevpress med fossil
Brevpress med fossil
Brevpress med fossil
Brevpress med fossil

Klubbat för:

900 SEK

1 200 SEK

BREVPRESS (2) med fossil i form av trilobit monterad på sockel i vit marmor, samt fossil snäcka Actaconella gigantea, (sågad och slipad yta) brevpressens höjd ca 6 samt 11x7, den andra fossilens största vidd ca 10 cm

Nagg på sockeln, slitage, fossilen med äldre lagning framtill

777791

2020-05-31