Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAGE BJÖRK (1909-1980): "Lena ritar", föreställande konstnärens dotter, blandteknik, signerad Tage Björk, daterad 1948, mått ca 36x32 cm
Med dedikation a tergo, ej examinerad ur ram
777801
2020-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här