Tage Björk "Lena ritar"

Tage Björk
Tage Björk
Tage Björk
Tage Björk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAGE BJÖRK (1909-1980): "Lena ritar", föreställande konstnärens dotter, blandteknik, signerad Tage Björk, daterad 1948, mått ca 36x32 cm

Med dedikation a tergo, ej examinerad ur ram

777801

2020-05-31