Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EWALD KALLSTENIUS (1898-1957): "Kungsklippan", vy rådhuset, sinerad Ewald Kallstenius, daterad 1932, olja på träpannå, mått ca 26 x 35 cm
Åldersrealterat slitag
777803
2020-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här