Ewald Kallstenius oljemålning

Ewald Kallstenius oljemålning
Ewald Kallstenius oljemålning
Ewald Kallstenius oljemålning
Ewald Kallstenius oljemålning
Ewald Kallstenius oljemålning
Ewald Kallstenius oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EWALD KALLSTENIUS (1898-1957): "Kungsklippan", vy rådhuset, sinerad Ewald Kallstenius, daterad 1932, olja på träpannå, mått ca 26 x 35 cm

Åldersrealterat slitag

777803

2020-05-31