Bengt Ellis olja på duk

Bengt Ellis olja på duk
Bengt Ellis olja på duk
Bengt Ellis olja på duk
Bengt Ellis olja på duk
Bengt Ellis olja på duk
Bengt Ellis olja på duk

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT ELLIS (1923-2006):"´Fjällhed", olja på duk, signerad Ellis, mått ca 47x36 cm

777811

2020-05-31