Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
KOFFERT/ SKÅP, tidigt 1900-tal, beslag i mässing, träband, handtag i skinn, invändigt med hyllplan, kan användas som skåp, höjd ca 91 samt 54x43 cm
Omfattande bruks och åldersrelaterat slitage
777814
2020-05-31