Fåtöljer
2020-05-31
777827
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, skuren dekor, fotavslut med hjulltrissor i mässing, blommig textilklädsel, höjd ca 44 cm
Skadade armlän, lagningar, ett armlän löst