Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1920-tal, bonad björk, Nordiska Kompaniet, brickmärkt, nyckel finns, höjd ca 77, 80x45 cm
Bruksslitage
777830
2020-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här