James Rosenquist färglitografi
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
JAMES ROSENQUIST (USA, 1933-2017): "Moon beam mistaken for the news", signerad och daterad 1971, 21/70, färglitografi, ca 56x76 cm
Kuntoraportti
777841
Päivämäärä:
2020-06-06