James Rosenquist färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

JAMES ROSENQUIST (USA, 1933-2017): "Moon beam mistaken for the news", signerad och daterad 1971, 21/70, färglitografi, ca 56x76 cm

Kuntoraportti

777841

Päivämäärä:

2020-06-06