Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, vitlackerat underrede, skiva i glas, höjd ca 48, 110x110 cm
Slitage
777852
2020-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här