Snedklaffselretär mahogny
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-talets första hälft, fanérad i mahogny, klaffen med intarsiadekor av snäcka, beslag i patinerad mässing, höjd ca 99, 77x45 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre ytskador
777856
2020-06-05