Salongsbord i rokokostil

Salongsbord i rokokostil
Salongsbord i rokokostil
Salongsbord i rokokostil
Salongsbord i rokokostil
Salongsbord i rokokostil
Salongsbord i rokokostil
Salongsbord i rokokostil
Salongsbord i rokokostil

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

SALONGSBORD, 1900-tal, rokokostil, skuren dekor, bemålat, höjd 73, 90x61 cm

Senare bemålning, fläckar och slitage

777861

2020-06-01