Golvur
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVUR, 17/1800-tal, Sverige, bemålat, skuret krön i form av parställada drakar, på tassfötter, höjd 230 cm, lod samt pendel finns
Skador och slitage, senare bemålat samt kompleteringar
777863
2020-06-01