Snurrpall 1800-tal

Snurrpall 1800-tal
Snurrpall 1800-tal
Snurrpall 1800-tal
Snurrpall 1800-tal
Snurrpall 1800-tal
Snurrpall 1800-tal
Snurrpall 1800-tal
Snurrpall 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNURRPALLA, 1800-talets slut, nyrenässans, skuren dekor, bemålad

Krön med lagning, senare bemålat, bruksslitage

777867

2020-06-01