Nattduksbord i rokokostil

Nattduksbord i rokokostil
Nattduksbord i rokokostil
Nattduksbord i rokokostil
Nattduksbord i rokokostil
Nattduksbord i rokokostil
Nattduksbord i rokokostil
Nattduksbord i rokokostil
Nattduksbord i rokokostil
Nattduksbord i rokokostil
Nattduksbord i rokokostil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POTTSKÅP, 1900-talets första hälft, rokokostil, skuren dekor, bemålat, marmorskiva, höjd 79, 40x40 cm

Slitage, senare bemålat, repor och fläckar

777869

2020-06-01