Klubbat för:
500 EUR
Utropspris
700 EUR
VÄINÖ KAMPPURI (1891-1972) Den gamla kvarnen i Vihovuori, signerad samt daterad -34, olja på pannå, 48x51 cm
777895
2020-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här