Ernst Leonard

Ernst Leonard
Ernst Leonard
Ernst Leonard
Ernst Leonard

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERNST LEONARD (1899-1991): tillskriven, motiv med husfasader, olja på pannå, signerad Leonard, 41x33 cm

777901

2020-05-31