Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ERNST LEONARD (1899-1991): tillskriven, motiv med husfasader, olja på pannå, signerad Leonard, 41x33 cm
777901
2020-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här