Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
MATSALSMÖBEL, 11 dlr., bemålad, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bestående av 10 stolar, matbord med 3 iläggsskivor med sarg á 55, höjd ca 74, 120x120 cm
Slitage, fläckar
777927
2020-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här