Longines och Seiko Sea Horse Armbandsur 2 delar

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

LONGINES OCH SEIKO SEA HORSE, armbandsur, 2 delar, 1950/1960-tal, manuella urverk, stål, plexiglas, senare läderremmar ej original, diam ca 37 mm Longines, diam ca 35 mm Seiko

Bruksslitage. Longines fungerar ej. Seiko Sea Horse fungerar. SAV garanterar ej funktionen.

777931

2020-06-07