Longines och Seiko Sea Horse Armbandsur 2 delar
Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
LONGINES OCH SEIKO SEA HORSE, armbandsur, 2 delar, 1950/1960-tal, manuella urverk, stål, plexiglas, senare läderremmar ej original, diam ca 37 mm Longines, diam ca 35 mm Seiko
Bruksslitage. Longines fungerar ej. Seiko Sea Horse fungerar. SAV garanterar ej funktionen.
777931
2020-06-07