Anders Zorn Kajutan etsning

Anders Zorn Kajutan etsning
Anders Zorn Kajutan etsning

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Kajutan", 1917, signerad Zorn, etsning, ca 29,8x19,6 cm

Gulnad

777933

2020-05-31