885 - Rörstrand porslin

885 - Rörstrand porslin
885 - Rörstrand porslin
885 - Rörstrand porslin
885 - Rörstrand porslin
885 - Rörstrand porslin
885 - Rörstrand porslin
885 - Rörstrand porslin
885 - Rörstrand porslin
885 - Rörstrand porslin
885 - Rörstrand porslin
885 - Rörstrand porslin
885 - Rörstrand porslin
885 - Rörstrand porslin
885 - Rörstrand porslin

Såld för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

RÖRSTRAND, 15 delar, bestående av (8) mattallrikar Stinta, (2) burkar Standard, pennställ, ljusstake och mockakopp av Louise Adelborg samt 2 delar ur jugendservis

Bruksslitage, smärre skador

777950

2020-08-22