Klubbat för:
650 SEK
800 SEK
RÖRSTRAND, 15 delar, bestående av (8) mattallrikar Stinta, (2) burkar Standard, pennställ, ljusstake och mockakopp av Louise Adelborg samt 2 delar ur jugendservis
Bruksslitage, smärre skador
777950
2020-08-22