887 - Seltersblandare

887 - Seltersblandare
887 - Seltersblandare
887 - Seltersblandare
887 - Seltersblandare
887 - Seltersblandare
887 - Seltersblandare

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

SELTERSBLANDARE, 1 par, flintgods, 1900-talets första hälft, höjd ca 25 cm

Bruksspår, krackeleringar, extra lock medföljer

777958

2020-08-22