888 - Seltersblandare Egersunds Fayancefabrik

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

SELTERSBLANDARE, 1 par, flintgods, Egersunds Fayancefabrik, tidigt 1900-tal, höjd ca 25 cm

Bruksspår, krackeleringar, en propp saknas

777962

2020-08-22