Golvlampor 1 par

Golvlampor 1 par
Golvlampor 1 par
Golvlampor 1 par
Golvlampor 1 par
Golvlampor 1 par
Golvlampor 1 par

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAGERHULTS, golvlampor, 1 par, 1900t-talets andra hälft, mässing, märkta undertill FAB, höjd inkl. skärmar 146 cm

Bruksslitage

777969

2020-06-01