890 - Plåtburkar

890 - Plåtburkar
890 - Plåtburkar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

PLÅTBURKAR, 3 st, 1 brödskrinsmodell med ekmönstrad dekormålning och mässingshandtag, 1 lunchboxmodell med läderhandtag,1 rund modell med tre burkar på varandra, 1900-tal

Varierande slitage, märken och bucklor

777971

2020-08-22