890 - Plåtburkar
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
PLÅTBURKAR, 3 st, 1 brödskrinsmodell med ekmönstrad dekormålning och mässingshandtag, 1 lunchboxmodell med läderhandtag,1 rund modell med tre burkar på varandra, 1900-tal
Varierande slitage, märken och bucklor
777971
2020-08-22