891 - Plåtburkar Huntley & Palmers

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HUNTLEY & PALMERS, London,( 2) kakburkar, litograferad / bemålad plåt, 1 Sir Toby-modell, 1 stormlykta, Arts & Crafts-stil, ca 1900, höjder ca 16 - 26 cm

Slitage, färgbortfall, märken och bucklor

777979

2020-08-22