891 - Plåtburkar Huntley & Palmers
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
HUNTLEY & PALMERS, London,( 2) kakburkar, litograferad / bemålad plåt, 1 Sir Toby-modell, 1 stormlykta, Arts & Crafts-stil, ca 1900, höjder ca 16 - 26 cm
Kuntoraportti
Slitage, färgbortfall, märken och bucklor
777979
Päivämäärä:
2020-08-22