Klubbat för:
9 000 SEK
1 500 SEK
HENRI MATISSE (Frankrike 1869-1954), efter: "Nu bleu" signerad och daterad H. Matisse -52 i trycket, färglitografi ur Verve nr 35-36, bildmått ca 34x25 cm
777989
2020-05-31