892 - Huntley & Palmers kakburkar
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HUNTLEY & PALMERS, London, (3)
kakburkar i litograferad / bemålad plåt, 1 Churchill jubileumsmodell, 1 med rävjaktsmotiv, 1 med figurscener, ca 1900 - 1956, höjder upp till 23,5 cm
Vafrierande slitage, färgbortfall, märken, bucklor
777990
2020-08-22