892 - Huntley & Palmers kakburkar

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HUNTLEY & PALMERS, London, (3)
kakburkar i litograferad / bemålad plåt, 1 Churchill jubileumsmodell, 1 med rävjaktsmotiv, 1 med figurscener, ca 1900 - 1956, höjder upp till 23,5 cm

Vafrierande slitage, färgbortfall, märken, bucklor

777990

2020-08-22