893 - Plåtburkar

893 - Plåtburkar
893 - Plåtburkar
893 - Plåtburkar
893 - Plåtburkar
893 - Plåtburkar
893 - Plåtburkar
893 - Plåtburkar
893 - Plåtburkar
893 - Plåtburkar
893 - Plåtburkar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PLÅTBURKAR, 8 st, i olika modeller och utföranden, bemålad / litograferad plåt,1900-tal, höjder upp till ca 20 cm

Varierande slitage, färgbortfall, märken och bucklor

778001

2020-08-22