894 - Plåtburkar

894 - Plåtburkar
894 - Plåtburkar
894 - Plåtburkar
894 - Plåtburkar
894 - Plåtburkar
894 - Plåtburkar
894 - Plåtburkar
894 - Plåtburkar
894 - Plåtburkar
894 - Plåtburkar

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PLÅTBURKAR, 4 st, i olika modeller och utföranden, litograferad plåt, tidigt 1900-tal, höjder upp till ca 15 cm

Varierande slitage, märken, färgbortfall och bucklor

778005

2020-08-22