Alvar Aalto karmstolar 4 st

Alvar Aalto karmstolar 4 st
Alvar Aalto karmstolar 4 st
Alvar Aalto karmstolar 4 st
Alvar Aalto karmstolar 4 st
Alvar Aalto karmstolar 4 st
Alvar Aalto karmstolar 4 st
Alvar Aalto karmstolar 4 st
Alvar Aalto karmstolar 4 st
Alvar Aalto karmstolar 4 st
Alvar Aalto karmstolar 4 st
Alvar Aalto karmstolar 4 st
Alvar Aalto karmstolar 4 st

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

ALVAR AALTO, karmstolar, 4 st, "NV45", Artek, Finland, björk, armlän lindade i rotting, sits i sadelgjord, sitthöjd ca 41 cm

Slitage, skador, fläckar

778008

2020-06-01