Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
ALVAR AALTO, karmstolar, 4 st, "NV45", Artek, Finland, björk, armlän lindade i rotting, sits i sadelgjord, sitthöjd ca 41 cm
Slitage, skador, fläckar
778008
2020-06-01