Fiolfodral

Fiolfodral
Fiolfodral
Fiolfodral
Fiolfodral
Fiolfodral
Fiolfodral
Fiolfodral
Fiolfodral
Fiolfodral
Fiolfodral

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

FIOLFODRAL, 2 st, 18/1900-tal, beslag i mässing, svartmålad respektive med marmoreing, längd ca 85, 75 cm

Bruks samt åldersrelaterat slitage

778015

2020-06-06