Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HUNTLEY & PALMERS, London, (3) kakburkar i litograferad plåt, picknickkorg, en med rodd motiv, rund 1960-talsburk med cocktailmotiv
Slitage, färgbortfall, märken, bucklor
778017
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här