895 - Plåtburkar Huntley & Palmers

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUNTLEY & PALMERS, London, (3) kakburkar i litograferad plåt, picknickkorg, en med rodd motiv, rund 1960-talsburk med cocktailmotiv

Slitage, färgbortfall, märken, bucklor

778017

2020-08-22