Fat Kina 1700-tal Imari

Fat Kina 1700-tal Imari
Fat Kina 1700-tal Imari
Fat Kina 1700-tal Imari
Fat Kina 1700-tal Imari

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FAT, porslin, Kina, tidig Qianlong (1736-1795), Imari, diameter ca 40 cm

Slitage

778025

2020-06-02